לוח שידורים

לוח שידורים

יום ראשון
10:00 – 06:00 – מתעוררים עם מוזיקה טובה
12:00 – 10:00 – ים תיכוני מזרחי-ברצף
14:00 – 12:00 – שעתיים של מוזיקה נשמה ועצב
16:00 – 14:00 – תוכנית גלי הים התיכון עם אריק בר
18:00 – 16:00 – חוויה ים תיכוני עם ארז מלכה
20:00 – 18:00 – מעורב ים תיכוני עם מיכל מימון
22:00 – 20:00 – לפני שינה תוכנית עם לב פתוח
06:00 – 22:00 – לילה ים תיכוני נוסטלגיה עם אריק בר

יום שני
10:00 – 06:00 – מתעוררים עם מוזיקה טובה
12:00 – 10:00 – ים תיכוני מזרחי-ברצף
14:00 – 12:00 – שעתיים של מוזיקה נשמה ועצב
16:00 – 14:00 – תוכנית גלי הים התיכון עם אריק בר
18:00 – 16:00 – חוויה ים תיכוני עם ארז מלכה
20:00 – 18:00 – מעורב ים תיכוני עם מיכל מימון
22:00 – 20:00 – לפני שינה תוכנית עם לב פתוח
00:00 – 22:00 – לילה ים תיכוני נוסטלגיה עם אריק בר


יום שלישי
10:00 – 06:00 – מתעוררים עם מוזיקה טובה
12:00 – 10:00 – ים תיכוני מזרחי-ברצף
14:00 – 12:00 – שעתיים של מוזיקה נשמה ועצב
16:00 – 14:00 – תוכנית גלי הים התיכון עם אריק בר
18:00 – 16:00 – חוויה ים תיכוני עם ארז מלכה
20:00 – 18:00 – מעורב ים תיכוני עם מיכל מימון
22:00 – 20:00 – לפני שינה תוכנית עם לב פתוח
06:00 – 22:00 – לילה ים תיכוני נוסטלגיה עם אריק בר

יום רביעי
10:00 – 06:00 – מתעוררים עם מוזיקה טובה
12:00 – 10:00 – ים תיכוני מזרחי-ברצף
14:00 – 12:00 – שעתיים של מוזיקה נשמה ועצב
16:00 – 14:00 – תוכנית גלי הים התיכון עם אריק בר
18:00 – 16:00 – חוויה ים תיכוני עם ארז מלכה
20:00 – 18:00 – מעורב ים תיכוני עם מיכל מימון
22:00 – 20:00 – לפני שינה תוכנית עם לב פתוח
06:00 – 22:00 – לילה ים תיכוני נוסטלגיה עם אריק בר

יום חמישי
10:00 – 06:00 – מתעוררים עם מוזיקה טובה
12:00 – 10:00 – ים תיכוני מזרחי-ברצף
14:00 – 12:00 – שעתיים של מוזיקה נשמה ועצב
16:00 – 14:00 – תוכנית גלי הים התיכון עם אריק בר
18:00 – 16:00 – חוויה ים תיכוני עם ארז מלכה
20:00 – 18:00 – מעורב ים תיכוני עם מיכל מימון
22:00 – 20:00 – לפני שינה תוכנית עם לב פתוח
06:00 – 22:00 – לילה ים תיכוני נוסטלגיה עם אריק בר

יום שישי
10:00 – 06:00 – מתעוררים עם מוזיקה טובה
10:00 – 08:00 – מעורב ים תיכוני עם מיכל מימון
12:00 – 10:00 – לקראת שבת מוזיקה מזרחית ים תיכוני
18:00 – 12:00 – מתכוננים לשבת מוזיקה נשמה
21:00 – 18:00 – חפלה מזרחית עם ירון כהן
00:00 – 21:00 – רוח ים תיכוני
02:00 – 00:00 – לפני שינה תוכנית עם לב פתוח
06:00 – 02:00 – לילה שקט עם מוזיקה מעורבת
יום שבת
10:00 – 06:00 – מתעוררים עם מוזיקה טובה
12:00 – 10:00 – ים תיכוני מזרחי-ברצף
14:00 – 12:00 – שעתיים של מוזיקה נשמה ועצב
16:00 – 14:00 – תוכנית גלי הים התיכון עם אריק בר
18:00 – 16:00 – חוויה ים תיכוני עם ארז מלכה
20:00 – 18:00 – מעורב ים תיכוני עם מיכל מימון
22:00 – 20:00 – לפני שינה תוכנית עם לב פתוח
06:00 – 22:00 – לילה ים תיכוני נוסטלגיה עם אריק בר

האזנה נעימה מרדיו המזרח:

האזנה נעימה מרדיו המזרח: